Zweite Runde im Deutschen Pokal überstandenDruhé kolo Německého poháru jsme zvládli


Am Samstag 26.Januar 2008 hat in der Almering Halle in Stuttgart die zweite Runde im Deutschen Pokal stattgefunden.
Unser Gegner war uns aus der Regional Liga bekannte Mannschaft aus Rohrdorf. In der Regional Liga haben wir gegen sie zwei mal gespielt und zwei mal gewonnen. Uns war aber die Stärke der Mannschaft aus Bayern bekannt. Die gewonnenen Spiele waren immer sehr knapp...

Das Spiel haben wir auch mit Glück gut angefangen. Obwohl wir nicht so überlegen waren, konnten wir einen Vorsprung von zwei Toren gut halten. Zwei Tore im Unihockey ist aber nichts, deswegen mussten weiterhin hochkonzentriert spielen.

Als wir 6:1 im dritten Drittel geführt haben, schien alles klar zu sein...
Die letzten vier Minuten haben wir uns aber selber schwer gemacht. Nach einem totalem Konzentrationsausfall unserer Mannschaft stand an der Tafel der Stand 6:5 und es blieben noch 2 Minuten zum Spielen!!!

Mit viel viel Mühe haben wir das Spiel doch ganz knapp 6:5 gewonnen. Das waren aber Nerven. Hoffentlich werden wir in den nächsten Spielen bis zum Schluss konzentriert spielen...V sobotu 26.ledna 2008 se konalo v Almering Halle in Stuttgart druhé kolo Německého poháru.
Náš soupeř bylo nám z regionální ligy známé mužstvo z Rohdorfu. V regionalní lize jsme proti nim dvakrát hráli a dvakrát vyhráli. Přesto jsme věděli se to není lehký soupeř. Ty vyhrané zápasy byly vždy velice těsné...

Do zápasu jsme vstoupili i s trochou štěstí lépe než soupeř. I když jsme nebyli výrazně lepší, dokázali jsme si vypracovat dvoubrankový náskok. Dva góly ve florbalu není nic, proto jsme museli hrát dál velmi koncentrovaně.

Poté co jsme ve třetí třetině již vedli 6:1, zdálo se že je rozhodnuto...
Ty poslední čtyři minuty zápasu jsme si zkomlikovali sami. Poté co naše mužstvo ztratilo potřebnou koncentraci měnilo se skóre velice rychle a dvě minuty před koncem byl stav 6:5!!!

S velkou námahou jsme tento jednobrankový náskok ubránili a vyhráli. To byly ale nervy. Doufejme, že v těch dalších zápasech bude naše mužstvo hrát koncentrovaně až do konce...Bosch Anchors Stuttgart - Lumberjacks Rohrdorf 6:5 (2:0, 1:1, 3:4)

0 Kommentare:

Kommentar veröffentlichen