Ausflug nach PragVýlet do Prahy

    [[Image:2007/prag_11_2007/IMG_0199-1.jpg|200|right]]Letzte Woche haben wir den Feiertag ausgenutzt und uns ein schönes verlängertes Wochenende in Prag gemacht. In Prag waren wir schon ein paar mal, aber den ZOO haben wir uns noch nicht angeschaut;-)
Obwohl es schon November ist, gibt es immer noch sehr viele Touristen in der Altstadt. An manchen Stellen, konnte man nur sehr schwer durchgehen...
Die Preise werden schon an die in Deutschland angepasst. Schuhe oder Kleidung kann man in Deutschland sogar billiger kaufen. Lebensmittel sind dagegen immer noch super billig. Jetzt müsste noch das Preisleistungverhältnis bei den Dienstleistungen stimmen, damit die hohen Preise für mich besser nachvollziehbar sind.:-)
Trotzdem war es schön wieder in der Heimat zu sein!


Minulý týden jsme využili jednoho svátku a strávili jsme krásný prodloužený víkend v Praze..V praze jsme sice již několikrát byli, ale do ZOO jsme se ještě nevydali;-)
I když jsme Prahu navštívili v listopadu, potkali jsme ve městě neskutečné množství turistů. Na některých místech v centru se nedalo vůbec projít...
Ceny se již většinou srovnaly s Německem. Boty nebo oblečení se dají koupit v Německu dokonce levněji. Potraviny jsou ale stále neskutečně levné. Teď už jen zbývá, aby se ta kvalita služeb srovnala se zahraničím a pak budou ty vysoké ceny i pro mě srozumitelnější.:-)
Přesto to bylo krásné, po dlouhé době zase v Čechách!

1 Kommentar:

  1. Praha je nádherná celý rok.
    Hodně pohody přejí všichni z rodiny Boureanu.

    AntwortenLöschen