SKG Frankfurt hat die Endrunde der Kleinfeld DM erreichtSKG Frankfurt postopil do závěrečného turnaje mistrovství Německa na malém hřišti


Am Sonntag (20.5.2007) musste sich unsere Mannschaft aus Frankfurt in Leipzig für die Endrunde der DM qualifizieren. Es gab zwei Gruppen und aus jeder Gruppe nehmen die beiden bestplatzierten Teams an der Endrunde der DM teil.

Unsere Mannschaft ist mit 6 Feldspielern und einem Torwart angereist. Man muss zugeben, nicht in der stärksten Besetzung. Umso spannender war das erste Spiel gegen AC Berlin für uns. Wir haben zwei Spiele gespielt, davon mussten wir mindestens ein Spiel gewinnen, um sich für die Endrunde zu qualifizieren.

Beide Spiele haben wir taktisch sehr gut gespielt. Trotz der Tatsache, dass sich in unserem Team Alex gleich im ersten Spiel verletzt hat und wir mussten nur mit fünf Feldpielern gegen SSC Leipzig eintreten, konnten wir das Spiel gewinnen.

Ergebnisse:
AC Berlin - SKG Frankfurt 1:4
SKG Frankfurt- SSC Leipzig 5:3

Damit haben wir uns für die Endrunde am 2./3. Juni in Hochdahl qualifiziert!V neděli (20.5.2007) v Lipsku se naše mužstvo z Frankfurtu muselo kvalifikovat do závěrečného turnaje Německého mistrovství na malém hřišti. Mužstva byla rozdělená do dvou skupin, přičemž z každé skupiny postupují do závěrečného turnaje první dva .

Naše mužstvo přijelo do Lipska s 6 hráči do pole a s jedním brankářem. Musím přiznat, že jsme nepřijeli v naší nejsilnější sestavě. O to napínavější byl pro nás ten první zápas proti AC Berlín. Celkově jsme hráli dva zápasy z toho jsme museli alespoň jeden vyhrát, abychom se kvalifikovali.

Oba zápasy jsme sehráli velice ukázněně a výborně takticky. Přestože se nám hned v prvním zápase zranil Alex a my jsme do toho druhého zápasu proti Lipsku nastupovali pouze v pěti, dokázali jsme i proti Lipsku vyhrát.

Výsledky:
AC Berlin - SKG Frankfurt 1:4
SKG Frankfurt- SSC Leipzig 5:3

Tímto jsme se definitivně kvalifikovali do závěrečného turnaje 2./3. června v Hochdahlu!

0 Kommentare:

Kommentar veröffentlichen